Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira. Në vend do të fryjë një erë mesatare nga pjesa jugore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri 6, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 12 deri 18 gradë celsius.
Gjatë fundjavës moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

MARKETING