Laporta tenton ta bindë të qëndrojë, por Xavi nuk bën prapakthehu

Laporta tenton ta bindë të qëndrojë, por Xavi nuk bën prapakthehu

Drejtuesit e Barcelona-s, me në krye Laporta-n duan që ta bindin Xavi-n që të qëndrojë edhe pas përfundimit të këtij sezoni.

Mediet spanjolle raportojnë se te katalanasit duan që ai të jetë në krye të skuadrës për të paktën edhe një sezon tjetër.

Megjithatë, trajneri është i vendosur për t’u larguar në verë dhe nuk dëshiron që të bëjë prapakthehu në vendimin e tij.

MARKETING