Lampard: Gjithçka është e mundur në futboll, japim maksimumin në “Stamford Bridge”

Lampard: Gjithçka është e mundur në futboll, japim maksimumin në “Stamford Bridge”

Çelsi do të presë nesër në mbrëmje në stadiumin “Stamford Brigde” Real Madridin për t’u përballur në ndeshjen e kthimit të çerekfinaleve të Ligës së Kampioneve. Në prag të këtij duelit, trajneri i londinezëve, Frenk Lampard doli në një konferencë për shtyp.

“Gjithçka është e mundur në futboll. Unë mendoj se duhet të jeni të kujdesshëm kur e krahasoni atë me rastet dhe kohët e kaluara, ka gjithmonë një histori të kaluar. Duhet të fokusohemi aty ku jemi tani dhe të mendojmë se gjithçka është e mundur”, u shpreh Lampard.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif