Lajm i keq për Barcelonën përpara “El Clasicos”, dëmtohet Pedri

Lajm i keq për Barcelonën përpara “El Clasicos”, dëmtohet Pedri

Një lajm tepër i keq për Xavin dhe Barcelonën përpara “El Clasico” të së dielës mbreëma kudnër Real Madrid.

Për këtë rast, në fakt, katalanasit nuk do të jenë në gjendje të llogarisin mesfushorin e tyre të talentuar, Pedri.

Lojtari 21-vjeçar është dëmtuar gjatë stërvitjes së sotme dhe nuk do të jetë në gjendje t’i përgjigjet as thirrjes së De LA Fuente për Spanjën në kualifikueset e Euro 2024.