Kishte lënë amanet të varrosej me fanelën e Arsenalit, bashkëshortja i vendos fanellën e Chelsea në arkivol

Kishte lënë amanet të varrosej me fanelën e Arsenalit, bashkëshortja i vendos fanellën e Chelsea në arkivol

Një burrë i quajtur David ka qenë një tifoz i Arsenalit gjatë gjithë jetës së tij . Ai u nda nga jeta javën e kaluar dhe një nga dëshirat e tij të fundit ishte që të varrosej me fanelën e të madhit anglez.

Megjithatë, familja e tij bëri një gabim të madh, kështu që Davidi u varros me një fanellë të Chelsea , dhe gruaja e tij është “fajore” për këtë.

Kishte lënë amanet të varrosej me fanelën e Arsenalit,

Kjo histori e pabesueshme u publikua nga reporterja irlandeze e Sunday Times Linda Daly, mbesa e të ndjerit David:

– Sinqerisht, kjo situatë e ktheu një moment të trishtuar në një moment qesharak. Edhe kur hyri prifti, ai pyeti i hutuar: ‘A nuk ishte tifoz i Arsenalit?’ Të gjithë shpërthejmë në të qeshura. I gjori David do të çohet nga varri i tij – shkroi të dielën në Twitter.