Gjesti i ulët! Futbollisti serb Tadiq, tallet me turkun që bëri iftar gjatë ndeshjes (VIDEO)

Gjesti i ulët! Futbollisti serb Tadiq, tallet me turkun që bëri iftar gjatë ndeshjes (VIDEO)

Një veprim skandaloz i kapitenit serb Dushan Tadiq është duke bërë xhiron e rrjetit.

Në duelin mes Feyenordit dhe Ajaksit të zhvilluar mbrëmjen e djeshme, në përplasje e sipër,

Tadiç u përpoq të bënte gjeste tallëse ndaj futbollistit turk Kokçu, që ishte me agjërim dhe çeli iftarin pas gjysmë ore loje.
Ky moment është fokusuar edhe nga kamerat.

Kujtojmë që Tadiç ishte një nga personat e vetëm që nuk shprehu solidaritet për tërmetin e madh që tronditi Turqinë. Teksa ai i djeshmi ishte një tjetër veprim i ulët i tij.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif