FC Shkupi barazon pa gola me Tikveshin në gjysmëfinalen e Kupës së Maqedonisë së Veriut

FC Shkupi barazon pa gola me Tikveshin në gjysmëfinalen e Kupës së Maqedonisë së Veriut

Me barazim pa gola ka përfunduar takimi i parë gjysmëfinale i Kupës së Maqedonisë së Veriut, i cili u diskutuar në mes Shkupit dhe Tikveshit, raporton SHENJA.

Të dyja skuadrat krijuan raste shënimi, megjithatë të dy portierët ishin në nivelin e detyrë, me takimin që u mbyll me rrjeta të paprekura.

Ndeshja e kthimit ndërmjet Shkupit dhe Tikveshit, aty ku do të vendoset edhe kualifikuesi për në finale, do të zhvillohet në Kavadar me 17 prill.

Ndërkaq nesër në program është është ndeshja tjetër gjysmëfinale e Kupës ndërmjet Voska Sport dhe Makedonija Gjorçe Petrovit, e cila do të luhet në Ohër, me fillim në orën 15:00. /SHENJA/

MARKETING