De Jong humb ekuilibrin dhe rrëzohet nga autobusi (VIDEO)

De Jong humb ekuilibrin dhe rrëzohet nga autobusi (VIDEO)

Barcelona ndodhet në Lindjen e Mesme për gjysmsymfinalen e kupës ndaj Real Betis e cila do të luhet sonte në mbrëmje.
Udhëtimi i De Jong-ut në Lindjen e Mesme nuk pati fillimin më të mirë. Kjo sepse kur ai po largohej nga autobusi, ai pengohet dhe rrezohet nga shkallët. Holandezi pati një humbje ekuilibri dhe rrëshqitja nga shkallët nuk mund të evidentohej.

Mesfushori dukej i hutuar, ndonëse pasi u kthye për një kohë të shkurtër për të parë se çfarë po ndodhte pas shpinës së tij në momentin që u rrëzua, por ai rifitoi qetësinë dhe vazhdoi me një buzëqeshje të vogël në fytyrë.

MARKETING