. Basketboll Archives - TV SHENJA

Basketboll Archive

Lakers një hap më afër titullit

U rikthye edhe Adebayo, por që s’u ndihmoi dot bashkëlojtarëve që ta barazojnë serinë. LA Lakers ka shënuar fitore në duelin e katërt të serisë finale në NBA, për t’u afruar kështu edhe më shumë te titulli i 17’të në histori, dhe …

Arrestohet basketbolliti i Minesota Timberuollsit

Basketbollisti i Minesota Timbervollvs, Malik Bizli, është arrestuar nga policia në SHBA. Organizatori i lojës te skuadra e Minesotës është arrestuar me një sasi të marihuanës, ndërsa në veturën e tij janë gjetur edhe gjësende të vjedhura. Mediat raportojnë se Bizli nuk …

KB RABOTNIÇKI ME NJË RAST POZITIV NË KOVID 19

Basketbollisti amerikan i klubit të Rabotniçkit, Demier Pits ka rezultuar pozitiv në testin për Kovid 19. Të njejtën e ka konfirmuar vet klubi i Rabotniçkit përmes një komunikate. “Duam që ta informojmë publikun se amerikani Demier Pits është pozitiv në Kovid 19. …