Besa e Dobërdollit transferon Adama Samake dhe Adem Draganoviq

Besa e Dobërdollit transferon Adama Samake dhe Adem Draganoviq

Besa nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi ekipi nga Dobërdolli mbetet ekipi më aktiv në merkato, me drejtuesit e klubit të cilët sot kanë komunikuar afrimin e dy futbollistëve të ri.

Besa e Dobërdollit ka zyrtarizuar futbollistin nga Bregu i Fildishtë Adama Samake dhe austriakun Adem Draganoviq.

Samake vjen nga radhët e Makedonija Gjorçe Petrovit, ndërsa Draganoviq nga BSV Rehden në Gjermani.

Kujtojmë që paraprakisht Bes aka transferuar erdhën Zahovin, Siljanovskin, Nezirin dhe  Draganovic. /SHENJA/

MARKETING