Bardhi gjen golin për Trabzonsporin, por humbin ndeshjen nga Kajserispor

Bardhi gjen golin për Trabzonsporin, por humbin ndeshjen nga Kajserispor

Edhe pse shënoi gol nga penalltia, Enis Bardhi së bashku me shokët e skuadrës së Trabzonsporti nuk arritën të shpëtojnë nga humbja në shtëpi në duelin me Kajserisporin.

Reprezentuesi i vendit u përfshi në listën e golashënuesve në humbjen 3:4.

Kajserisport kaloi në epërsi që herët dhe sa herë që Trabzonsporti barazonte, mysafirët arrinin të gjenin një mënyrë për të kaluar sërish në epërsi.

Bardhi barazoi në minutën e 54-të, por Carlos Mane shënoi për rezultat final 3:4 në minutën e 63-të.

 

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif