Arrestohen tre dilerë në Gostivar, gjendet kokainë

Arrestohen tre dilerë në Gostivar, gjendet kokainë

Mbrëmë në ora 22:00 nga ana e nëpunësve policorë të Zyrës së Jashtme për Çështje Kriminalistike Gostivar në rr. “E Ilindenit” nga liria janë privuar D.N. (29) nga Gostivari, A.SH. nga f. Llakavicë dhe A.B.(32) nga f. Zdunjë.

Siç kumtoi MPB, te D.N. dhe tek A.SH. janë gjetur dhe sekustruar dy qese me kokainë, kurse tek A.B. është gjetur dhe sekuestruar sasi më e madhe e të hollave në valuta të ndryshme.

Personat janë privuar nga liria kurse pas dokumentimit të plotët ë rastit kundër tyre do të parashtrohet kallëzim përkatës

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif