14 vjeçari humb jetën në mënyrë tragjike në Mavrovë, mbi të bie bojleri

14 vjeçari humb jetën në mënyrë tragjike në Mavrovë, mbi të bie bojleri

MBP ka njoftuar se në Stacionin Policor të Mavrovës dje rreth orës 18:00, D. Gj. (55) ka raportuar se djali i saj i mitur ka vdekur.

Sipas raportit, i mituri ka pësuar lëndime dhe ka vdekur pasi mbi të ka rënë një bojler në shtëpinë në lagjen Mavrovi Anovi, informojnë nga SPB Tetovë. Jozyrtarisht bëhet fjalë për një djalë 14-vjeçar.

Për ngjarjen është informuar prokurori publik, dhe vendin e ngjarjes e ka inspektuar një ekip nga DPB Gostivar.

MARKETING