Vritet me armë zjarri një shqiptar në Itali

Vritet me armë zjarri një shqiptar në Itali

Një 30-vjeçar shqiptar u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Cuneo të Italisë. Klaudio Myrtaj punonte prej dy vitesh në Itali. Mësohet se ai është qëlluar me armë zjarri në kokë.

30-vjeçari u dërgua në spital por nuk mund t’iu mbijetojë plagëve të marra. Ende nuk dihen shkaqet dhe autorët e vrasjes.

MARKETING