(VIDEO) Siç i takon një kampioni, super pritja e PSG-së për Messin në stërvitje

(VIDEO)  Siç i takon një kampioni, super pritja e PSG-së për Messin në stërvitje

 

Leo Messi ka qenë protagonisti i stërvitjes së PSG-së këtë të mërkurë.

Kampioni i botës me Argjentinën i është bashkuar sërish sot stërvitjes së skuadrës parisiane mes duartrokitjeve dhe urimeve.

Kur ai u nis për në stërvitje, bashkëlojtarët i bënë një korridor ndërsa e duartrokitën dhe në fund të “turit” është shpërblyer nga vetë klubi me një dekoratë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif