Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Tërmet në Maqedoninë e Veriut

Mbrëmë vonë tërmet me magnitud prej 2.7 shkallë sipas Rihterit është ndjerë në Radovish dhe rrethinë.
Tërmeti ka qenë në thellësi prej dy kilometra.
Observatori sizmologjik në Fakultetin e Shkencave dhe Matematikës ka njoftuar se tërmeti ka ndodhur në orën 23.03 dhe se epiqendra është në rajonin e Radovishit. /SHENJA/

MARKETING