Taravari takohet me ambasadoren Ageler

Taravari takohet me ambasadoren Ageler

Kreu i Aleancës për Shqiptarët dhe njëherit ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, sot është takuar me ambasadoren e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Maqedoninë e Veriut, Angela Ageler.

“Kishim kënaqësinë që sot të na vizitonte një personalitet i rëndësishëm strategjik, një grua e mençur dhe një mikeshë e çmuar si është shkëlqesia e saj ambasadorja amerikane Angela P. Aggeler”, tha Taravari.

MARKETING