Sulmi ndaj kryetarit të Haraçinës, arrestohen dy persona

Sulmi ndaj kryetarit të Haraçinës, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar dhe dyshohet se kanë ndihmuar në tentativën për vrasjen e kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibrahimi, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij.

Ndërkaq, nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe janë në gjendje stabile.

MARKETING