Shqipëria prezanton fanellat e reja për Euro 2024

Shqipëria prezanton fanellat e reja për Euro 2024

Kombëtarja e Shqipërisë gjatë ditës ka prezantuar fanellat e reja që do t’i veshin para fillimit të takimeve për Kampionatin Evropian ‘Gjermania 2024’.

Përmes një video të postuar në rrjetin social Facebook, nën moton ngjyrat tona, fanellat tona, FSHF ka prezantuar fanellat e reja.

Macron Football vazhdon të mbetet krijuesi i fanellave të kombëtares kuqezi.

Shqipëria është në grupin B, së bashku me Spanjën, Italinë dhe Kroacinë.

Kampionati Evropian fillon me datë 14 qershor deri më 14 korrik./Arbresh.info/

MARKETING