Seferi e dëshiron Serbinë në grup: Ta mposhtin 4-0 ose 5-0

Seferi e dëshiron Serbinë në grup:  Ta mposhtin 4-0 ose 5-0

Taulant Seferi ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”. Sulmuesi i Kombëtares shqiptare ka bërë një rrëfim të gjatë, teksa ka treguar edhe preferencën e tij në grupet e Evropianit të Gjermanisë.

Seferi kërkon Serbinë në grup dhe ka sigurinë absolute se Shqipëria do të dalë me fitore nga ky takim.

“Do ta doja Serbinë në grupet e Evropianit dhe ta fitojmë qysh duhet. Për t’i mundur ashtu siç duhet. Të marrim një fitore të pastër kundër tyre, 3-0, ose 4-0 ose 5-0”, ka deklaruar Seferi.

MARKETING