Rashica: Dua të qëndroj në Galatasaray dhe të bëhem legjendë

Rashica: Dua të qëndroj në Galatasaray dhe të bëhem legjendë

Milot Rashica nuk e ka ndërmend të largohet nga Galatasaray.

Ylli kosovar është huazuar në klubin turk për një sezon nga Norwich City, por ai nuk po mendon të rikthehet në Angli.

Futbollisti anësor po shpreson që klubi nga Stambolli ta blejë kartonin e tij, shkruan mediumi turk “fotomac”.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif