Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira.
Do të fryjë një erë e lehtë nga drejtime të ndryshme të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 10 deri 18 gradë celsius.

Për nesër moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut.

MARKETING