Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me reshje të shiut dhe vranësira.

Në vend pasdite do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi veriperëndimor i vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 13 deri 20 gradë celsius.

Nga dita e enjte pritet që moti të jetë i qëndrueshëm./

MARKETING