Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

Në disa pjesë të vendit do të fryjë një erë e fortë me shpejtësi deri 60 km/h.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 14 deri 23, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 20 deri 34 gradë celsius.

Edhe për nesër parashikohet që moti të jetë me vranësira dhe reshje të shiut.

MARKETING