Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 20 gradë celsius.

Sipas DPHM-së të premten dhe të shtunën pritet stabilizim i motit dhe do të ketë rritje të temperaturave.

MARKETING