Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe me reshje lokale të shiut.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 12, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri 22 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut.

Për ditën e shtunë pritet të fryjë një erë e fortë veriore.

MARKETING