Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot pritet të mbajë mot me diell. Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare nga drejtimi i lindjes dhe verilindjes.

Temperatura minimale do të jetë 11 derisa ajo maksimale do të shkojë në 31.

 

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif