Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti gjatë ditës së sotme do të jetë i vranët dhe me reshje te kohëpaskoshme të shiut.

Temperatura minimale do të jetë 8 deri 13 gradë celsius, kurse maksimalja nga 18 deri 23 gradë celsius.

Edhe në Shkup moti do të jetë i vranët dhe me reshje të shiut ku temperatura maksimale do të arrijë deri në 21 gradë celsius.

Gjatë të ditëve të ardhshme pritet mot jostabil, i vranët dhe me reshje të shiut, posaçëisht ditën e martë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif