Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -5 deri 3, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 7 deri në 13 gradë Celsius.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif