Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga pjesa veriore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin nga 3 deri në 9, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 8 deri 13 gradë celsius.

Reshje të shiut pritet të ketë edhe ditën e martë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif