Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 deri në 15, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 3 deri në 12 gradë celsius.

Edhe nesër moti pritet të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje lokale të shiut./