Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës jugore.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 11 deri në 17 gradë celsius.

Nga dita e premte do të ketë ftohje të motit dhe reshje të shiut, ndërsa në disa pjesë do të ketë reshje të borës.

MARKETING