Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Do të fryjë një erë e fortë në drejtim të pjesës jugore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri 10, ndërsa temperaturat maksimale prej 11 deri 18 gradë celsius.

MARKETING