Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë nga drejtimi jugor.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 0 dei në 7, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 9 deri 14 gradë celsius.

Në ditët në vijim moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira dhe reshje të shiut.

MARKETING