Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Nëpër luginat e vendit do të ketë shfaqje të mjegullave.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës jugore.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej -4 deri në gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej deri në 12 gradë Celsius.

MARKETING