Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot në mëngjes në disa lugina do të ketë kushte për paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës moti do të jetë i ndryshueshëm, do të fryjë dhe erë nga drejtimi jugor.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej -3 deri në 4, ndërsa ajo maksimale do të arrijë nga 3 deri në 12 gradë.

MARKETING