Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe i ftohtë. Do të fryjë erë e dobët deri në mesatare nga drejtimi veriperëndimorë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -5 deri në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 3 deri në 10 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme dhe me erë të dobët nga drejtimi veriperëndimorë.
Temperatura minimale do të ulet në -1, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 7 gradë Celsiusë.

MARKETING