Parashikimi i motit

Moti sot në vend do të jetë me diell dhe vranësira të vogla. Paradite nëpër lugina do të ketë paraqitje të mjegullës apo vranësirave të ulëta, të cilat gjatë ditës do të zvogëlohen. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -6 deri në 2, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 10 deri në 16 gradë.

Në Shkup dhe rrethinë paradite me paraqitje të mjegullës, ndërsa gjatë ditës me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të ulet në -3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 12 gradë Celsiusë.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif