Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë me vranësira të ndryshueshme, pasdite dhe në orët e mbrëmjes me reshje shiu.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 4 deri në 10, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 12 deri në 18 gradë.
Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me vranësira të ndryshueshme, ndërsa gjatë pasdites dhe në orët e natës me reshje shiu. Temperatura minimale do të ulet në 3, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 16 gradë Celsiusë.

MARKETING