Parashikim i motit

Parashikim i motit

Moti sot në vend do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut, ndërsa në vendet malore do të ketë kushte për reshje të borës.

Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të pjesës veriperëndimore të vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 4, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 5 deri në 14 gradë celsius.

Nesër moti do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Temperaturat e mëngjesit do të jenë ndër zero.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif