Pamje e tmerrshme: Me makinë futet në oborrin e një shtëpie në ora 5 të mëngjesit

Pamje e tmerrshme: Me makinë futet në oborrin e një shtëpie në ora 5 të mëngjesit

Një aksident trafiku ka ndodhur në Strumicë, kur makina ka depërtuar murrin mbrojtës të rrethrrotullimit, ka kaluar trotuarin dhe më pas ka depërtuar edhe në gardhin e shtëpisë dhe ka përfunduar në oborr.
“Mbrëmë rreth orës 5:00 të mëngjesit tek rrethrrotullimi i Shtëpisë së Shëndetit Publik- Ambulanca e Strumicës ka ndodhur aksident trafiku në të cilin siç thonë dëshmitar okular për fat të keq nuk ka të lënduar rëndë”, shkruan portali lokal Strumica Denes.
Pas aksidentit policia ka kryer hetim. /SHENJA/

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif