Osmani: Derisa ata kërkojnë mëshirën e Mickoskit, ne kërkojmë vullnetin e sovranit

Osmani: Derisa ata kërkojnë mëshirën e Mickoskit, ne kërkojmë vullnetin e sovranit

Përmes një reagimi në facebook ministri i Jashtëm Bujar Osmani, njëherazi edhe përfaqësues i Frontit Europian u ka dërguar porosi krerëve të Vlen-it.

“Derisa ata kërkojnë mëshirën e Mickoskit, ne kërkojmë vullnetin e Sovranit. E shohim të mërkurën kush është më i fortë, Populli apo Mickoski. Sot derë më derë në Faik Konica dhe Femi Lladrovci”.

 

MARKETING