Një turk e ka blerë me çmim rekord fanellën e Nedim Bajramit

Një turk e ka blerë me çmim rekord fanellën e Nedim Bajramit

Nje qytetar nga Turqia ka blerë për një shifër rekord fanellën e Nedim Bajramit të veshur në ndeshjen ndaj Italisë.
Një vlerë të lartë ka ardhur dhe për atë të Brojës, ku oferta ka ardhur nga Gjermania. Shitja e tyre është bërë në ankand në faqen matchëornshirt.

Mësohet se fitimet do të shkojnë në zhvillimin e futbollit në Shqipëri.

Pas dy ndeshjeve të para në Euro 2024, Shqipëria renditet e treta në grup me vetëm një pikë. Ajo pritet të luaj të hënën përballë Spanjës, ku vetëm një fitore do të mund ta kualifikonte në fazën tjetër të Euro 2024.

MARKETING