Mexhiti për bashkimin e Ahmetit dhe Thaçit: A ishit bashkë edhe edhe atëherë kur viktima e vetme në zgjedhje ishin qytetarët?

Mexhiti për bashkimin e Ahmetit dhe Thaçit: A ishit bashkë edhe edhe atëherë kur viktima e vetme në zgjedhje ishin qytetarët?

Kreu i Lidhjes Demokratike, Izet Mexhiti me anë të një statusi në facebook, kujton përvojën e hidhur kur çdo cikël zgjedhor ishte i përgjakshëm, përderisa PDSH-ja e Menduh Thaçit ishte fuqi opozitare shqiptare.

Mexhiti më tej kujtoj edhe 1 qershorin e 2008-tës kur një person kishte humbur jetën si pasojë e përplasjeve mes votuesve dhe policisë.

MARKETING