Liverpooli tronditet sërish në ‘Anfield’, humb ndaj Crystal Palace

Liverpooli tronditet sërish në ‘Anfield’, humb ndaj Crystal Palace

Liverpooli ka humbur në shtëpi nga Crystal Palace me rezultat 1-0 në kuadër të javës së 32-të të Ligës Premier.

Në rastin e parë të mirë në ndeshje, mysafirët arritën që të shënonin, kur Tyrick Mitchell asistoi te Eberechi Eze që shënoi për 1-0.

Liverpooli u hodh në sulm dhe prodhoi shumë në pjesën e parë, duke rrezikuar me Luis Diaz që humbi një rast shumë të mirë.

Pas tij në minutën e 35-të, Mo Salah humbi një rast të mirë para porte.

Rastin e fundit në pjesën e parë e kishin mysafirët që rrezikuan me Jean-Philippe Mateta, por pa sukses.

MARKETING