Krasniqi: Ish-krerët po na ndjekin drejtpërdrejt nga Haga, t’ju tregojmë se jemi me ta

Krasniqi: Ish-krerët po na ndjekin drejtpërdrejt nga Haga, t’ju tregojmë se jemi me ta

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi, ka thënë se protesta e sotme “Liria ka emër”, po përcillet drejtpërdrejt nga ish-krerët e UÇK-së nga Haga, teksa ka ftuar qytetarët të duartrokasin dhe brohorasin UÇK.

“Në këto momente janë duke na përcjellur drejtpërdrejt çlirimtarët tanë nga Haga, Hashim Thaqi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi”.

“Kjo pamje është mesazhi më i qartë se Liria ka emër dhe se UCK nuk zbehet as me gjeneratat e reja”.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif