Kërcënon me jetë nënën e tij, arrestohet tetovari

Kërcënon me jetë nënën e tij, arrestohet tetovari

Gjatë ditës së djeshme, më datë 23.05.2023 në orën 19:15, zyrtarët policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria shtetasin S.L (40) nga fshati Zhelinë i Tetovës, pasi paraprakisht ai ka kërcënuar me jetë nënën e tij 64-vjeçare dhe është sjellë në mënyrë agresive me anëtarët e tjerë të familjes. MPB-ja njofton se po merren masa për zbardhjen e plotë të rastit.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif