Karolinë e Veriut/ Burri vret gruan, tre fëmijët e më pas dhe veten

Karolinë e Veriut/ Burri vret gruan, tre fëmijët e më pas dhe veten

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Karolinën e Veriut ku një burrë ka vrarë gruan, tre fëmijët e më pas dhe vetë.

Mediat e huaja bëjnë me dije se incidenti ndodhi të shtunën kur Departamenti i Policisë së Lartë Point në Karolinën e Veriut iu përgjigj një telefonate herët në mëngjes në lidhje me ngjarjen që kishte ndodhur.

“Oficerëve iu desh të hynin me forcë në shtëpi dhe pasi hynë brenda, gjetën pesë persona të vdekur.”- kanë deklaruar autoritetet.
Të gjitha viktimat, tre të rritur dhe dy fëmijë, u shpallën të vdekur në vendin e krimit, tha policia.

Një deklaratë e mëvonshme nga Departamenti i Policisë së Lartë Point konfirmoi se hetuesit përcaktuan se 45-vjeçari Robert J. Crayton, Jr. qëlloi dhe vrau gruan e tij, 46-vjeçaren Athalia Crayton, së bashku me tre fëmijët e tij të moshës 18, 16 dhe 10 vjeç.

MARKETING