Janë gjetur dy vajzat nga Shkupi, Anisa dhe Melisa

Janë gjetur dy vajzat nga Shkupi, Anisa dhe Melisa

Disa minuta më herët janë dy gjetur dy vajzat e humbura, 12 vjeçarja Anisa Ajro dhe 15 vjeçarja Melisa Kurtishi, raporton SHENJA.

Ndërkaq, ende nuk dihet se ku kanë qëndruar dhe si kanë humbur.

“Sot (01.04.2023) në orën 13:30 në rrugën “Xhon Kenedi”, pranë një objekti shitës në park, nga ana e punonjësve të policisë pranë stacionit policor Bit Pazar kanë gjetur të miturit M.K. (15) dhe A.A. (12), për të cilët mbrëmjen e datës 30 mars ishte denoncuar se kanë humbur kontaktet me familjen” – thonë nga MPB.

MARKETING

UniConverter_20230519143422.gif