Gjendet drogë në Gostivar, arrestohet një nënshtetas i Shqipërisë

Gjendet drogë në Gostivar, arrestohet një nënshtetas i Shqipërisë

Në 04.10.2023 në ora 13:00 në Gostivar, një oficer policie në SPB Tetovë Departamenti për punët e brendshme në Gostivar ka privuar nga liria M.P.(35) nga Republika e Shqipërisë.
Gjatë bastisjes të kryer me urdhër të gjykatës në banesën ku ka banuar me qira në Gostivar, është gjetur dhe është marr marihuanë, fara prej marihuanës dhe shiringë lëng ngjyrë kafe.

Ai është ndalur në Stacionin Policor Gostivar dhe pas zbardhjes së rastit dhe dokumentimit të plotë të rastit do të përpilohet raporti përkatës.

MARKETING